Ndërlidhjet

Varen katër veta në IranIrani ka ekzekutuar me varje një të dënuar për dhunim dhe tre të dënuar të tjerë për trafik droge.
Sipas agjencive të lajmeve numri i personave të dënuar me vdekje gjatë këtij viti në Iran ka arritur në 167 persona.
XS
SM
MD
LG