Ndërlidhjet

Anulohen 7000 fluturime në SHBARreth shtatë mijë fluturime janë anuluar si pasojë e stuhisë dhe dëborës në bregun lindor të Shteteve të Bashkuara. Autostradat që të çojnë drejt aeroporteve të Nju Jorkut u hapën mbrëmjen e së hënës, por aeroplanët nuk u ngritën në pjesën dërrmuese të verilindjes amerikane.

Shumë udhëtarë kanë mbetur të bllokuar ose duhet të ndryshojnë datat e udhëtimeve si pasojë e bllokadës së shkaktuar nga moti.
XS
SM
MD
LG