Ndërlidhjet

Krasniqi uron kosovarët"Në vitin 2011, Kosova ka shumë projekte për të realizuar dhe shumë sfida për të përballuar. Ne do të vazhdojmë të punojmë me përkushtim që viti 2011 t’i sjellë Kosovës institucionet përfaqësuese dhe ekzekutive, të ngritura sipas vullnetit të votuesve të saj", thuhet në urimin e Jakup Krasniqit, u.d të presidentit të Kosovës.

Krasniqi në urimin e tij ka falenderuar dhe praninë ndërkombëtare në Kosovë.
XS
SM
MD
LG