Ndërlidhjet

Kaka i lumtur pas kthimitMesfushori i Realit të Madridit, Kaka, i cili u kthye në lojë nga e hëna pas një ndërhyrje kirurgjikale, tha se ishte trembur se nuk do të mund të luante më.

"Ka pasur momente kur kam qenë i trembur dhe kam menduar se ndoshta nuk do të mund të kthehesha në fushë", tha Kaka të martën.

28 vjeçari pati një operacion në gju gjatë muajit gusht. Kaka në 2007 fitoi Topin e Artë.
XS
SM
MD
LG