Ndërlidhjet

Krasniqi uron besimtarët ortodoksëUshtruesi i Detyrës së Presidentit të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka uruar të gjithë besimtarëve ortodoksë me rastin e Krishtlindjes Ortodokse.

"Gëzuar për shumë mot festën e Krishtlindjes ortodokse, e cila simbolizon ditën e lindjes dhe të forcimit të besimit në Zotin", thuhet në urim..

"Duke ju shprehur urimet më të sinqerta me rastin e Krishtlindjes ortodokse", uron Krasniqi, "lus Zotin që ju dhe familjet tuaja të keni gjithmonë paqe, shumë begati dhe harmoni".
XS
SM
MD
LG