Ndërlidhjet

Pakistani dhe Afganistani diskutojnë për paqenPakistani dhe një delegacion zyrtarësh afganë janë dakorduar sot që të mbajnë takime paqësore me përfaqësues të dy vendeve.

Takimet e ashtuquajtura "jirga", mund të mbahen në muajt e ardhshëm.

Data dhe vendi i takimeve nuk u bë publik.
XS
SM
MD
LG