Ndërlidhjet

Pol Mekartni ftohet të këndojë në dasmën e princit Uilliam


Princi Uilliam dhe e fejuara e tij, Kejt Midellton, kanë ftuar anëtarin e bendit legjendar “Beatles”, Pol Mekartni, të këndojë në dasmën e tyre, që është planifikuar për 29 prill.

Mediat angleze raportojnë se Mekartni do të angazhohet për këndimin e disa këngëve në një nga dy pritjet që do të organizohen në pallatin Buckingham.

Ende është e paqartë nëse këngëtari do ta pranojë ftesën e familjes mbretërore britanike.
XS
SM
MD
LG