Ndërlidhjet

Shqipëri: 55 të arrestuar në tre ditëPolicia e Shqipërisë ka ndaluar dhe arrestuar 55 persona të akuzuar për krime të ndryshme, ndërkohë që në flagrancë janë arrestuar 37 autorë të veprave penale.

Në tre ditët e kaluara, janë ndaluar 23 persona të shpallur në kërkim, si dhe janë bllokuar 16 armë zjarri të llojeve të ndryshme.

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Hysni Burgaj, ka thënë se zbatimi masave do të vazhdojë edhe në ditët në vijim.
XS
SM
MD
LG