Ndërlidhjet

2000 dollarë për mospjesëmarrje në konferencëKonfederata Aziatike e Futbollit ka gjobitur me 2000 dollarë Katarin se nuk ka pranuar të dërgojë një futbollist në një konferencë shtypi.

Katari nuk kishte dërguar futbollist në konferencën për media të 6 janarit, në prag të ndeshjes me Uzbekistanin.

Më herët për të njëjtën shkelje janë gjobitur Korea e Veriut dhe Iraku.
XS
SM
MD
LG