Ndërlidhjet

Tiranë: Protestuesit përleshen me policinë


Vetëm pak minuta pas fillimit të protestës në Tiranë janë regjistruar edhe përleshjet e para ndërmjet pjesëmarrësve në demonstratë dhe policisë.

Mësohet se është përdorur edhe gazi lotsjellës.

Nuk ka konfirmime për të lënduar.
XS
SM
MD
LG