Ndërlidhjet

Rama fajëson Bashën dhe Berishën


Partia Socialiste fajëson qeverinë për jetët e humbura në protestat e së premtes.

Kryesocialisti Edi Rama ka akuzuar ministrin e Brendshëm, Lulzim Basha, për abuzim të postit, si dhe kryeministrin Berisha për, siç ka thënë, “orkestrim politik” të vdekjeve.

Në prtotestën anti-qeveritare në Tiranë kanë mbetur të vrarë tre veta, ndërsa numri i të plagosurve është rreth 60.
XS
SM
MD
LG