Ndërlidhjet

Rusi: Zjarr në një qendër tregtare, dy viktima


Zyrtarët thonë se dy persona kanë vdekur dhe pesë të tjerë janë lënduar nga zjarri që ka përfshirë një qendër tregtare në Rusinë qendrore. Viktimat janë një burrë dhe një grua.

Mësohet se zjarri është shkaktuar gjatë disa riparimeve në ndërtesë.
XS
SM
MD
LG