Ndërlidhjet

Katër të vrarë në Kaukazin veriorKatër njerëz janë vrarë dhe gjashtë janë plagosur në një sulm me makinë bombë në rajonin e trazuar rus të Kaukazit verior.

Raportohet se shpërthimi ka ndodhur para një lokali në qytetin Kasavjurt në Dagestan.

Detaje tjera nuk janë bërë publike.
XS
SM
MD
LG