Ndërlidhjet

Arrestohen katër persona në PrizrenPolicia e Kosovës ka arrestuar katër persona në Prizren nën akuzat për falsifikim dokumentash dhe mashtrim si dhe shpërdorim të detyrës zyrtare.

Arrestimet erdhën pas denoncimit të bërë në Policinë e Prizrenit nga një qytetare.
XS
SM
MD
LG