Ndërlidhjet

Shefi i CIA-s paralajmëron largimin e sotëm të MubarakutTelevizioni shtetëror egjiptian raporton se presidenti Mubarak do t'i drejtohet mbrëmjen e sotme kombit nga pallati presidencial në Kajro.

Lajmi vjen në kohën kur ushtria egjiptiane ka deklaruar se do të jetë në mbrojtje të kombit dhe ka siguruar protestuesit se kërkesat e tyre do përmbushen.

Në Uashington shefi i CIA-s tha se "ka shumë gjasë që të ndodhtë enjten" largimi i Mubarakut.
XS
SM
MD
LG