Ndërlidhjet

Mubarak largohet nga Kajro?


Dhjetëra-mijëra persona janë tubuar para ndërtesës së televizionit shtetëror të Egjiptit dhe pallatit presidencial në Kajro, derisa raportohet se presidenti Hosni Mubarak është larguar nga kryeqyteti.

Televizioni Al Arabia njoftoi se Mubarak dhe familja e tij kanë lënë Kajron, për të udhëtuar drejt Sharm el-Sheikut.
XS
SM
MD
LG