Ndërlidhjet

Ben Ali në komaPresidenti i rrëzuar i Tunizisë, Zine el Abidine Ben Ali është në gjendje kome në një spital të Arabisë Saudite.

Ben Ali dhe familja e tij u larguan drejt Xhedas në Arabinë Saudite pas protestave popullore që çuan në fundin e regjimit të tij 30 vjeçar.
XS
SM
MD
LG