Ndërlidhjet

Bajerni pa mungesa në ndeshjen me InterinBajerni i Mynihut ka marrë një shtysë pozitive për ndeshjet në kuadër të Ligës së Kampioneve pasi sulmuesi Gomez dhe portieri Kraft janë në gjendje të mirë fizike.

Ata do të luajnë në ndeshjen kundër Interit, ekipit italian të futbollit. Ndeshja e së mërkurës është përsëritje e përballjes Inter-Bajern në finalet e vitit 2010, ku ekipi italian fitoi me rezultatin 2-0.
XS
SM
MD
LG