Ndërlidhjet

Tregu i naftës, i qëndrueshëmTregu i naftës nuk ka nevojë për ndërhyrje dhe ka ofertë të mjaftueshme, deklaruan zyrtarët sauditë të naftës.

Komentet erdhën në kohën kur është rritur droja për ngritjen e çmimit të naftës për shkak të trazirave në Libi. Kjo e fundit është një nga vendet kryesore në botë eksportuese të naftës e gazit.
XS
SM
MD
LG