Ndërlidhjet

Votimi për presidentin dhe qeverinë mbahet sot


Kryesia e Kuvendit në mbledhjen e mbajtur sot, edhe zyrtarisht ka caktuar seancën për orën 15:00 të ditës së sotme.

Në rend dite është zgjedhja e presidentit të Republikës dhe e Qeverisë së Kosovës.
XS
SM
MD
LG