Ndërlidhjet

Obama, Sarkozi e Kamerun diskutojnë LibinëPresidenti amerikan Barak Obama do të bisedojë me homologun e tij francez, Sarkozi dhe kryeministrin britanik, Kamerun rreth gjendjes në Libi.

Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë deklaroi se të gjitha opcionet, përfshi dhe sanksionet do të diskutohen gjatë bisedës telefonike të tre udhëheqësve.
XS
SM
MD
LG