Ndërlidhjet

Policia i bashkohet protestuesve në lindje të LibisëPjesëtarët e ushtrisë dhe policisë libiane në qytetin e Axhabijas i janë bashkuar protestuesve, raportojnë mediat.

"Ne pjesëtarët e policisë deklarojmë se do t'i bashkohemi popullit në revolucionin paqësor të 17 shkurtit", deklaroi një zyrtar i policisë për televizionet në gjuhën arabe.
XS
SM
MD
LG