Ndërlidhjet

9 të vrarë e 30 të plagosur në PakistanPolicia njofton se nga sulmi pranë një xhamie në Pakistan janë vrarë nëntë persona dhe janë plagosur mbi 30 të tjerë.

Sulmi ndodhi në kohën kur po iu shpërndahej ushqim të varfërve pas faljes së të premtes.
XS
SM
MD
LG