Ndërlidhjet

Berluskoni i nënshtrohet operacionitKryeministri i Italisë, Silvio Berluskoni, i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale prej katër orësh për shkak të dëmtimeve të pësuara gjatë një sulmi ndaj tij në vitin 2009.

Gjatë një tubimi politik në Milano në vitin 2009 Berluskoni u sulmua me një statujë, çfarë i shkaktoi atij thyerje dhëmbësh dhe dëmtim të hundës.
XS
SM
MD
LG