Ndërlidhjet

Ban viziton Egjiptin dhe Tunizinë


Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Ban Ki-mun, do të vizitojë Egjiptin dhe Tunizinë javën e ardhshme.

Udhëheqësi i OKB-së nuk ka dhënë data për udhëtimin, por ai do të jetë në Guatemalë nga e marta deri të enjten, ndërsa prej andej pritet të udhëtojë në Afrikën e Veriut.
XS
SM
MD
LG