Ndërlidhjet

Klinton në Londër për krizën libianeSekretarja amerikane e Shtetit, Hillari Klinton do të marrë pjesë javën e ardhshme në një konferencë për Libinë që do të mbahet në Londër.

Konferenca do të fokusohet tek zbatimi i rezolutave të KS-së dhe adresimi i nevojave humanitare, të krijuara si paojë e konfliktit.
XS
SM
MD
LG