Ndërlidhjet

Arrestohen 16 policë në SerbiMinistri i Punëve të Brendshme i Serbisë, Ivica Daçiq ka deklaruar se janë arrestuar 24 persona ndër të cilët 16 nëpunës policorë për shkak të dhënies së dokumenteve të rreme.

"Bëhet fjalë për dhënien e dokumenteve të rreme, certifikatave të lindjes, atyre për shtetësi dhe për vendbanim,” ka thënë Daçiq.
XS
SM
MD
LG