Ndërlidhjet

Bolivi: Bie aeroplani, vdesin katër punonjës të KBKatër punonjës të Kombeve të Bashkuara, të angazhuar në luftën kundër narkotikëve, dhe dy pilotë bolivianë e kanë humbur jetën nga rrëzimi i një aeroplani në Bolivi.

Një zyrtar i lartë i Bolivisë ka thënë se ata ishin në një mision të vëzhgimit të kokainës.
XS
SM
MD
LG