Ndërlidhjet

Haga e pakënaqur nga BeogradiKryeprokurori i Gjykatës Ndërkombëtare për ish Jugosllavinë, Serzh Bramerz, tha se është i pakënaqur nga bashkëpunimi i Beogradit. Bramerz theksoi se Serbia mund të bëjë më shumë për kapjen e Mlladiçit dhe Haxhiçit, dy të kërkuarve kryesorë nga drejtësia.

Bramerz i bëri komentet për mediat serbe, në prag të vizitës në Beograd.
XS
SM
MD
LG