Ndërlidhjet

Aksidenti në Afganistan, i shkakton 4 viktima NATO-s


NATO ka njoftuar se katër pjesëtarë të forcave të tyre janë vrarë gjatë një aksidenti me veturë në jug të Afganistanit.

Përmes një deklarate, forcat ndërkombëtare të koalicionit kanë njoftuar se aksidenti ka ndodhur të shtunën dhe se nuk ka fare të bëjë me ndonjë nga luftimet apo aktivitetet e kryengritësve.
XS
SM
MD
LG