Ndërlidhjet

Thaçi e Olldashi diskutojnë çështjen e infrastrukturës


Ministri i Punëve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit të Shqipërisë, Sokol Olldashi, është duke qendruar në Kosovës.

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka pritur në një takim ministrin Olldashi, ku sic njofton zyra për informime e kryeministrit, është diskutuar për çështjet e bashkëpunit në fushat e transportit si dhe çështjen e infrakturkturës rrugore.
XS
SM
MD
LG