Ndërlidhjet

Digjet pika kufitare nr. 1 në Jarinë


Një grup personash kanë sulmuar dhe djegur vendkalimin kufitar nr.1 në Jarinë, në veri të vendit, ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, Brahim Sadriu, zëdhënës i Policisë së Kosovës.

Policia aktualisht është duke mbledhur informacione.

Nuk ka detaje për vendkalimin kufitar nr.31 në Bërnjak.
XS
SM
MD
LG