Ndërlidhjet

Barcelona paguan 29 milione euro për Fabregasin


Transferi i Çesk Fabregasit në Barcelonë është kompetuar pasi mesfushori spanjoll nënshkroi kontratën 5 vjeçare të hënën.

Barcelona pohon se ia ka paguar 29 milionë euro Arsenalit dhe se në shumë përfshihen edhe disa shpagime të tjera, duke e çuar çmimin e këtij transferi në rreth 39 milionë euro.
XS
SM
MD
LG