Ndërlidhjet

Imami i Torontos akuzohet për sulme seksuale


Policia kanadeze bëri të ditur se një imam i Torontos akuzohet për "sulme seksuale ndaj nxënësve meshkuj dhe femra".

Muhamed Masrur, 48 vjeç, është arrestuar javën e kaluar nën akuzat se ka sulmuar pesë viktima.

Masrur ka dhënë mësime fetare në shtëpinë e tij në Toronto, si dhe në Florida dhe Miçigen.
XS
SM
MD
LG