Ndërlidhjet

Zv/kryeministri i Maqedonisë viziton Kosovën


Me ftesë të zëvendëskryeministrit të Qeverisë së Kosovës, Hajredin Kuçi, nesër do të vizitojë Kosovën zëvendëskryeministri i Qeverisë së Maqedonisë, Musa Xhaferi.

Ky i fundit pritet të takohet me zyrtarë të lartë të shtetit kosovar, përfshirë kryeministrin Hashim Thaçi dhe presidenten Atifete Jahjaga.
XS
SM
MD
LG