Ndërlidhjet

Hoxhaj merr pjesë në Forumin Strategjik të Bledit


Ministri i jashtëm Enver Hoxhaj, sot dhe nesër, merr pjesë në Forumin Strategjik të Bledit, ku do të diskutohet për sfidat lidhur me zhvillimin ekonomik, ka njoftuar Ministria e jashtme e Kosovës.

Në këtë forum, që është i gjashti me radhë, pritet të marrin pjesë liderë shtetesh, përfaqësues ekonomikë dhe ekspertët ë fushave të ndryshme.
XS
SM
MD
LG