Ndërlidhjet

Vlorë, ekzekutohet gjyqtari


Skerdilajd Konomi, gjyqtar i Shkallës së Parë në Gjykatën e Vlorës, është vrarë sot nga një mjet shpërthyes në sheshin kryesor të këtij qyteti.

Mediat shqiptare njoftojnë se mjeti shpërthyes është aktivizuar rreth orës 9:30 të mëngjesit, derisa Konomi udhëtonte me makinën e tij në Vlorë.

Zoti Konomi, 33 vjeç, pas vetes la gruan dhe dy fëmijët.
XS
SM
MD
LG