Ndërlidhjet

Rrahje masive në veri të Mitrovicës


Dy grupe të personave nga Zveçani dhe Mitrovica raportohet të kenë qenë të përfshirë në një rrahje masive në veri të Mitrovicës.

Siç bën të ditur Policia e Kosovës, rrahja ka filluar në një bastore sportive, ndërsa ka vazhduar edhe në dy lokacione të ndryshme në veri.

"Dyshohet se motiv i mundshëm i kësaj rrahjeje është konflikti i interesit të grupeve huligane", thuhet në komunikatën e Policisë së Kosovës.
XS
SM
MD
LG