Ndërlidhjet

KKT konfirmon vrasjen e Gadafit


Ministri i informacionit të Këshillit Kombëtar Tranzicional të Libisë, Mahmud Shamam, dhe zëdhënësat Abdel Hafiz Goga e Abdullah Berrasali, thanë se është vrarë Muamer Gadafi.

Rrjetet e ndryshme televizive transmetuan fotografi, në të cilat shihet trupi i pajetë i Gadafit.
XS
SM
MD
LG