Ndërlidhjet

Tajlandë: Rritet numri i të vdekurve


Qeveria e Tajlandës ka njoftuar se numri i të vekurve, si pasojë e vërshimeve në këtë vend, është rritur në 366.

Por, autoritetet kanë thënë se niveli i ujit në zonat veriore të Bangkokut është duke u normalizuar.

Pavarësisht disa përmbytjeve të vogla, pjesa më e madhe e Bangkokut është normale dhe të dyja aeroportet atje po funksionojnë.
XS
SM
MD
LG