Ndërlidhjet

Ndalohet transmetimi i televizionit rus


Një televizioni të njohur rus i është ndaluar transmetimi, pasi kur është përmendur presidenti amerikan, Barak Obama, prezantuesja ka bërë një gjest të turpshëm.

Tatiana Limanova, duke folur për Obamën, për një moment ka ngritur gishtin e saj të mesëm.

Limanova është një gazetare që ka fituar çmime dhe nikoqire e emisionit të lajmeve në kanalin privat televiziv REN TV.

Ende nuk është bërë e ditur nëse ajo u suspendua apo u largua nga puna.
XS
SM
MD
LG