Ndërlidhjet

Edi Rama në Kosovë


Kryetari i Partisë Socialiste në Shqipëri, Edi Rama, ka nisur sot një vizitë treditore në Kosovë, njoftoi zyra për informim e partisë.

Të shtunën, "Rama do të takohet me kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi, në kryeministri", për të prezantuar më vonë librin Kurban "përpara dashamirësve dhe qytetarëve të Kosovës, në ambientet e Muzeut Historik në Prishtinë", thuhet në njoftim.
XS
SM
MD
LG