Ndërlidhjet

Princ Filipi lëshohet nga spitali


Princi Filipi ka lëshuar spitalin sot pas trajtimit për një artererie të bllokuar,në Britani.

Filipi, 90 vjeçari dhe burri i Mbretëreshës Elizabeth, ka kaluar katër netë në spital duke e rimarrë veten pas një ndërhyrje të suksesshme kirurgjike.

Për herë të parë ndër vite ai ishte i detyruar të mos marrë pjesë në festimet tradicionale të familjes së tij për Kërshëndella.
XS
SM
MD
LG