Ndërlidhjet

Tadiq mbërrin në Kosovë


Presidentit serb Boris Tadiq dhe delegacioni i tij kanë arritur në Kosovë.

Lajmin e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë zëdhënësi i Policisë së Kosovës Baki Kelani.

Ai tha se presidenti serb me ekipin e tij është në rrugë për në Manastirin e Deçanit.
XS
SM
MD
LG