Ndërlidhjet

Jep dorëheqje shefi i personelit në Shëtpinë e Bardhë


Shefi i Personelit në Shtëpinë e Bardhë, Bill Dejllej, ka dhënë dorëheqje. Presidenti amerikan, Barak Obama, ka emëruar drejtorin e Zyrës së Menaxhmentit dhe të Buxhetit, Xhek Leu, në postin e tij.

Dejllej i është bashkuar stafit të Shtëpisë së Bardhë një vit më parë, me qëllim rindërtimin e marrëdhënieve me komunitetin e biznesit.

Ai ka thënë se do të punojë me Obamën për rizgjedhjen president.
XS
SM
MD
LG