Ndërlidhjet

Policia arreston disa aktivistë të Vetëvendosjes


Forcat e policisë së Kosovës kanë filluar aksionin për shpërndarjen e turmës së mbledhur në kryqëzimin rrugor midis Podujevës dhe Merdares.

Policia ka hedhur gaz lotsjellës dhe deri tash dihet se disa aktivistë të Vetëvendosjes janë arrestuar.
XS
SM
MD
LG