Ndërlidhjet

VV: Kurti nuk është arrestuar


Lëvizja Vetëvendosje ka konfirmuar se lideri i saj, Albin Kurti, nuk është arrestuar, por është dërguar me autoambulancë për trajim lëndimesh.

Sipas njoftimit më të fundit të kësaj lëvizjeje, të arrestuar nga radhët e saj janë Gani Krasniqi, Blerim Maçestena, Salih Zyba, Hysen Durmishi, Naser Shatri dhe 13 të tjerë.
XS
SM
MD
LG