Ndërlidhjet

Djali i Sarkozisë lëshohet nga spitali


Djali i madh i presidentit francez, Nikolas Sarkozi, është larguar nga qyteti Odesa i Ukrainës, ku ka kaluar një ditë në spital, për shkak të helmimit nga ushqimi.

Pier Sarkozi, i njohur po ashtu si "DJ Mosay", u sëmur të martën.

Ambasada franceze në Ukrainë nuk ka pranuar të japë hollësi, duke thënë se "Sarkozi ishte për një vizitë private në këtë vend dhe është larguar".
XS
SM
MD
LG