Ndërlidhjet

Vritet turisti francez


Një turist është vrarë dhe mbi 20 të tjerë janë plagosur nga të shtënat në pushimoren egjiptiane të Sharm El Sheikut.

Mediat thonë se viktima ishte një turist francez.

Të shtënat ndodhën gjatë një përpjekjeje të disa personave për të plaçkitur një zyrë të këmbimit.
XS
SM
MD
LG