Ndërlidhjet

Arrestohen 5 persona në tabloidin The Sun


Ndërtesa e News Corporation
Policia britanike ka arrestuar pesë persona të punësuar në tabloidin “The Sun” ka bërë të ditur kompania News Corporation.

“Policia ka arrestuar pesë punëtorë të tabloidit The Sun. Policia ka bastisur shtëpitë dhe zyrat e të arrestuarve”, thuhet në njoftim.

Besohet se gazetarët u kanë dhënë mito policëve në shkëmbim të informacioneve.
XS
SM
MD
LG